Uzm. Dr.  M. Şükrü GÜÇEL

Uzm. Dr.

M. Şükrü GÜÇEL

Dahiliye
  • Adres:Özel Adana Avrupa Hospital
  • E-mail:info@avrupahospitaladana.com
  • Telefon:0322 206 00 00
  • Çalışma:08:30 - 17:00

Uzm.Dr.Mehmet Şükrü GÜÇEL

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Eğitim :

Üstün dereceyle bitirdiğim Lise tahsilinden sonra 1964 yılında girdiğim İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini 1970 yılında bitirdim. Mecburi hizmetim ve Askerlik görevimden sonra 1975 yılında Dahiliye ihtisasıma başladım. 1979 yılında Dahiliye Uzmanı oldum. Aynı yıl Siyami Erkek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi üst ihtisas sınavını kazanarak 1983 yılında Kardiyoloji Uzmanı oldum.

Tecrübe Alanı  ve İş Deneyimi :

Siyami Erkek Hastanesinde öğretim görevlisi olarak 1986 yılına kadar görev yaptım. Bu dönem içerisinde Siyami ERSEK hocamdan ve o zaman Amerika Cleveland Kardiyoloji departman kliniği direktörü Ümit AKER hocamla çalışma imkanı buldum. 1986 yılı sonunda Adana Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Yoğun Bakım Ünitesini, 1991 yılında Numune Hastanesi Kardiyoloji Yoğun Bakım Ünitesini kurdum. Fatma Kemal Kalp Damar Cerrahisi ve Seyhan Uygulama Hastanesi kuruluş çalışmalarında yer aldım. 2009 yılında yaş haddinden emekliye sevk edildim. Öğretim görevliliğim ve asistanlığım sırasında çeşitli ilmi yayınlarım oldu. Ulusal konferanslarda konuşmacı olarak bulundum. Ayrıca Türkiye’de henüz başlamış olan Koroner Anjiografik çalışmalar içinde yer aldım ve yine Türkiye’de ilk kez Koroner damar içi STREPTOKİNAZ çalışmasını yaparak ulusal kongrede yayınladım. Halen Avrupa Hospital Hastanesinde Kardiyoloji ve Dahiliye Uzmanı olarak görev yapmaktayım.

Yabancı Diller : 

İngilizce - Fransızca

Doktorun'dan

Randevu Al

Bu Ön Randevu Formundaki İletişim Bilgilerinizin Doğru ve ulaşılır olmasına Lütfen dikkat edin. Birazdan Tarafımızca aranacak ve Randevunuz Oluşturulacaktır.

Yıldızlı Tüm Alanlar ( * ) Zorunludur.

Güvenlik Kodu