Avrupa Hospital Adana Çukurova Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. Bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölge halkına en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Avrupa Hospital deneyimli sağlık personeli ve ileri teknoloji cihazlarla bölgesinde bir marka olmayı hedeflemektedir.

Acil Servis, Poliklinik, Ameliyathane, Doğumhane, Yataklı Hasta Servisi, Erişkin Yoğun Bakım, Çocuk yoğun bakım ve Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi ile Laboratuvar ve Radyoloji birimleriyle bir çok alanda hem hastalıkların tanısında hem tedavisinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz ile hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla önemli bir görevi de üstlenmiştir.

Hasta ve hasta yakınları, hastanemize adım attığı ilk andan hastanemizden ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığını hissedecektir.

VİZYON

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz.

MİSYON

Tüm insanların sağlıklı bir hayat yaşaması için ve sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanması için çalışırız.

DEĞERLERİMİZ